Özel Okmeydanı Hastanesi

KOMİTE LİSTELERİ

KOMİTE ÜYELERİ

Akılcı ilaç kullanımı ekibi, aşağıda belirtilen kişilerden en az sekiz üye olmak koşuluyla oluşturulmuştur. İhtiyaca göre katkı sağlayacağı düşünülen kişiler de ekibe dahil edilebilir.

Yönetimi temsilen Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Dahiliye Uzmanı Dr. Ertan CEVİZCİ
Uzman Dr. Mustafa UYAR
Eczane / Hastane Farmakovijilans Sorumlusu Ecz. Celal MERT
Başhemşire Gülay SÜREK
Hasta Hakları Sorumlusu Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü Gülay SÜREK
Ortopedi uzmanı Dr. Ayhan ÖZGÜNDÜZ
Akılcı ilaç kullanımı ekibi sorumlusu Başhekim,yardımcısı ise Eczacı’dır.

KOMİTE ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertan CEVİZCİ
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Gülay SÜREK
Teknik Servis ve Güvenlik Sorumlusu Fatih ONAT
Laboratuar Teknikeri Kemal HALİS
Anestezi Teknikeri Emine KABA
Röntgen Sorumlu Teknikeri Hayrettin GÜLER
Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi Faruk GÜLER
YDYB Sorumlu Hemşiresi Sevim BAYRAK

KOMİTE ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü/Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
Acil Sorumlu Doktoru Dr.Betül UNGAN GÜRER
Hemşire Sevim BAYRAK
Röntgen Sorumlu Teknikeri Hayrettin GÜLER
Doğumhane Sorumlu Ebesi Neşe MUTLU

KOMİTE ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertan CEVİZCİ
Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Arif Gönalp SÖĞÜT
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Gülay SÜREK
İlaç Deposu Sorumlusu Ecz. Celal MERT
Acil Sorumlu Hekimi Dr. Betül UNGAN GÜRER
Laboratuar Teknikeri Kemal HALİS
Enfeksiyon kontrol komitesinin önerileri doğrultusunda, yönetim tarafından, diğer tıp dal uzmanları, ünite sorumluları ve idari birim temsilcileri de enfeksiyon kontrol komitesinde görevlendirilebilir.

KOMİTE ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Kalite Dokümantasyon Sorumlusu Dilek GÜVEN
Genel Cerrahi Uzmanı Dr.Arif Gönalp SÖĞÜT
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertan CEVİZCİ
Biyokimya Uzmanı Dr. Dilek ÜRGEN AÇIKALIN
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Emre YÜCEL
Bilgi İşlem Sorumlusu Ersun KARAASLAN
Eczane Mesul Müdürü Ecz. Celal MERT
Laboratuar Teknikeri Kemal HALİS
Kat Sorumlu Hemşiresi Yurdanur ERSOY

KOMİTE ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
Danışma Ebru ERDEM ALBAYRAK

EKİP ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
Acil Sorumlu Hekimi Dr. Betül UNGAN GÜRER
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Ayhan ÖZGÜNDÜZ
KBB Uzmanı Dr. Ali TEMEL
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Aslı ÇOŞKUN ŞEVKET
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa UYAR

EKİP ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Emre YÜCEL
Genel Cerrahi Uzmanı Dr.Arif Gönalp SÖĞÜT
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa UYAR
Nütrisyon Hemşiresi Murat KAVUKÇU
Diyetisyen Tuğçe ELMAAĞAÇLI
Eczacı Celal MERT
Dahiliye Uzmanı Ertan CEVİZCİ

KOMİTE ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
Radyoloji Uzmanı Dr. Bülent BULUT
Radyoloji Teknikeri Hayrettin GÜLER
Ameliyathane Sorumlu Sağlık Memuru Faruk GÜLER

KOMİTE ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
Teknik Servis ve Güvenlik Sorumlusu/Afet ve Acil Durum Yönetimi Sorumlusu/Tıbbi Cihaz Yönetim Sorumlusu Fatih ONAT
Kat Sorumlu Hemşiresi Yurdanur ERSOY
Laboratuar Sorumlu Teknikeri Kemal HALİS
Acil Sorumlu Hemşiresi Nilsu KARABACAK

KOMİTE ÜYELERİ

Başhekim/Üroloji Uzmanı Op.Dr. Mustafa Kemal YENMEZ
Kalite Yönetim Direktörü /Başhemşire/ Genel Koordinatör Gülay SÜREK
Tıbbi Sekreter Dilek GÜVEN
Acil Sorumlu Hekimi Dr. Betül UNGAN GÜRER
Biyokimya Uzmanı Dr. Dilek ÜRGEN AÇIKALIN
Laboratuar Sorumlu Teknikeri Kemal HALİS
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Emre YÜCEL
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertan CEVİZCİ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa UYAR
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Aslı ÇOŞKUN ŞEVKET
YDYB Sorumlu Hemşiresi Sevim BAYRAK
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Ayhan ÖZGÜNDÜZ
3. Kat Sorumlu Hemşiresi Yurdanur ERSOY